Türk yemekleri için jeneratör varmı?

Türk yemeği yapmak istiyorum. Her gün yapacağım yemeğe karar vermek çok sıkıntılı. Yemekhaneler filan çok güzel. Aylık programları belli. Normalde ingilizce dilinde her şeyin jeneratörü vardır. Benim gibi kararsızlar için birebirdir. Ben normal hayatta da önemli bir kararı 8 numaralı topun yardımıyla veren birisiyim. Söyle güzel bi jeneratör var mi, tik diye o günkü pişireceğim yemeği söylesin....

herhangi bi üniversitenin, kurumun yemek listesini aç. yapabildiğini yap.

  • glamdr1ng  (24.10.20 16:09:52)
Nefis yemek tariflerinin uygulamasında bugün ne pişirsem diye bi seçenek var ve menü olarak yazıyor.

  • coca cola  (24.10.20 18:03:05)
aylık menü diye aratırsanız bir çok örnek bulabilirsiniz. örneğin;
www.teyvas.com.tr

  • ankara06  (24.10.20 20:43:35)
Çok güzel cevaplar faydalı bir duyuru takipteyim

  • birdposing  (25.10.20 00:42:13)