[]

performans/fiyat oranı en yüksek mobilya markası?

selamlar. yeni evliyim ve eşimin anne babasıyla evi döşemeye çalışıyoruz. vivense'den yemek odası takımı aldık. ben aslında ikea'dan almak istiyordum ama kayınvalidem ikea kaliteli değildir deyip vivense'ye yönlendirdi. bizim yaşımız küçük diye bu işlerden anlamadığımızı düşünüyor. sonra ekşi'de vivense hakkındaki yorumları okudum, çok kötü şeyler yazmışlar. sipariş verildi, ama henüz gelmedi. iptal mi etsek?

daha salon takımı filan var, sizce hangi mobilya firmasını tercih etmeliyiz?


 
bu sorunun cevabı çok net: IKEA.

yıllardır kullandığım hiçbir üründe problem yaşamadım.
  • exitmusic  (24.10.20 16:03:23) 
Evimin yarısı ikea yarısı vivense. Cevap ikea.


  • armagan abanuz  (29.10.20 15:58:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.