[]

Uçak yolculuğu sonrası kulak ağrısı

Bu benim başıma mütemadiyen gelir. Geçenlerde alçak uçuş sırasında kulağuma feci bir ağrı saplandı ama dokunmadım. Millet kulağını ovuşturuyordu fakat ben daha önce bu durumda kulağımı ovuşturduğumda iki gün sızlamıştı. yolculuk sonrası sabaha kadar kulağım ağrıdı ve sabah geçti ama bu sefer de doluluk hissediyorum kulağımda. Bunu herkes mi yaşıyor yoksa bi bende mi var? Uçak fobisi başlayacak yakında ondan korkuyorum.

Şu doluluk hissi için de tavsiyelere açığım


 
bir kere yaşadım 12 saatlik bir uçuş sonrası. 2 gün kulaklarım dolu, müthiş bir basınç hissettim. sürekli yutkunuyordum istemsiz bir şekilde. onun dışında 3-4 saate kadar olan uçuşların hiçbirinde yaşamadım.


  • guest9999  (24.10.20 14:30:34) 
Sakız çiğnemek iyi gelir derler.


  • angelus  (24.10.20 14:38:31) 
Uçaktayken arada bi ağzını hafif aç. Uçak indikten sonra, şu ağız-burun kapatıp üfleme hareketini yapıyorum. Direkt tıkanma düzeliyor. Ama senin durumunda kötü etki de yapabilir. Sorumluluk sende.


  • the coon  (24.10.20 14:56:59) 
(bkz: oksijenli su)
15 dakika kulağınızda bekletin, geçiriyor.

  • coder  (24.10.20 14:57:22 ~ 14:58:23) 
uçuş sırasında sakız çiğnemek, müzik falan dinlememek.


  • seyduna6687  (24.10.20 15:26:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.