Bu bir cinsel taciz midir?

Babanın erkek çocuğun cinsel organını ev içinde sürekli tutmak için hamle yapması, tutması ve bunu yıllarca sürdürmesi sizce nedir? Yalnızca kıyafet üzerinden, çıplak temas yok. Çocuk mutlak bir rahatsızlık içinde ve kendini korumaya çalışıyor.
Ayrıca bu durum çocuk için travma mıdır?

bunu erkek çocuklara sürekli yapıyorlar.
tutup "koparırım ha" derler, acuçla sıkıp can yakarlar, tutacakmış gibi yapıp korkuturlar, vs
şiddettir, travmatiktir, tacizdir.
  • dafuq  (23.10.20 11:38:12)
en hasından cinsel tacizdir.

travmadır. yazık, üzüldüm çocuğa.
  • stewie  (23.10.20 11:39:17)
bence ensest/escinsel egilimdir. dava acilmasi halinde alt soya yapildigi icin katmerli ceza aldirabililir.

p.s: en kotu ihtimalle iki bolum muge anli'si var.
  • ateistanbul  (23.10.20 11:40:36)
Evet tacizdir zaten durumdan rahatsiz demissiniz ve hiç normal değildir. Ve evet travmadir. Kendini surekli korumak zorunda kalmasi da cok cok cok üzücü.

  • a perfect lie  (23.10.20 11:40:50)
Evet zaten gündemde böyle bir dava var muhtemelen ondan bahsediyorsun

  • freebird5406_2  (23.10.20 11:41:57)
Bizim gibi toplumlarda erkek çocuğa karşı böyle bir sevme/kızdırma yöntemi var maalesef.

Çocuğa mahremiyet eğitimi verilmeli ve vücudunun ona özel olduğu anlatılmalı, kendi ailesinin bile ona saçma dokunmalar yapmasının normal olmadığı öğretilmeli.

Yapan baba sığırlığından ya da cahilliğinden yapıyor olabilir, hemen taciz demeyelim.

Düne kadar "aç pipini göster amcalara" diye bir saçmalık vardı bizim toplumda.
  • John Bloor  (23.10.20 11:46:57)
bu cok olan bir sey. taciz midir aliskanlik midir alisilmislik midir bilemedim.
lisede daha da beterleri olurdu.arkadas arkadasa. karikaturleri bile var. istiklal marsini tersten okuma diyince tum erkekler anlar. sanmiyorum ki sapiklikla yapsin baba kotu bi kultur olusmus ama sapiklikla yapan da vardir. ihtimalleri gozonune alip bu aliskanligi terk ettirmek lazim

  • turbo sadık  (23.10.20 11:52:43)
ateistanbul +1

bir kere iki kere yapmamis cahillik olsun. bildigin taciz. pedofili egilimi oldugunu dusunurdum ben de.
  • anais  (23.10.20 11:53:19)
tacizdir. travmadır.
ikisi de çok net.

  • asisamus  (23.10.20 12:06:42)
Tacizdir, travma yapmasi yuksek olasiliktir. Uyariniz, kesmezse sikayet ediniz.

  • cleric  (23.10.20 12:12:56)