[]

Kariyer’de ilan kalkma nedeni

Webten girince “adayı kariyerde buldular” diye ilanın kapandığını gördüm. Ama bugün bana 2 kez bakmış bu şirket. İlan kalkma nedeni yanlış olabilir mi?
 
Süresi dolmuştur ilanın. Yeterli başvuru sayısına da ulaşmış olabilir. Kısa listeyi oluşturmuşlardır. Ama yine da kalkması normal değil. Bir süre sonra geri gelebilir pozisyon kapanmadıysa.


  • himmet dayi  (22.10.20 22:32:13) 
Süresi dolunca zAten “ilanın süresi doldugu için kalktı” yazıyor. Bunda direkt “şirket adayı kariyernetten buldu” yaMasına rağmen adamlar bana bakmış 2 defa bugün.


  • condom kurşunu  (22.10.20 23:35:42) 
Baska pozisyon icin bakiyorlardir, sonucta CVniz havuza dusmustur. Vs vs


  • kuehles blondes  (23.10.20 00:06:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.