[]

Kaliteli çorap ve nikelsiz kemer tavsiye

Selamlar,
Noel için ailem kargo yollayacak buraya esime falan da hediye diye. Ben de çorap+kemer isteyeceğim ama pek marka bilmiyorum.
Kaliteli, fiyati onemsiz (burada alirsam 5 tane happy socksa 30 euro vericem sonucta) olursa bir kismi renkli bir kismi normal çorap.
Bir de düz siyah kot/chino kemeri. Önemli olan kismi metalinde nikel olmaması çünkü bir tane var ve kullanamamamin sebebi bu nikel alerjisi olayi. Markalarda da yazmiyor ki ne kullanildigi anlayamiyorum o sebepten...
Teşekkürler şimdiden

 
Kemer olarak havaalanlarından sorunsuz geçiş sağlayan kemerlere bakabilirsiniz. Deri markalarında (Desa, vs.) var sanırım, tokaları metal olmadığı için nikel de içermez diye tahmin ediyorum. Yurtdışındaysanız ülkeye gelip gittiğinizi de varsayarsak işinizi de kolaylaştırır hem.


  • kalifiye balta sapi  (22.10.20 21:50:49) 
Pardon; çorap normal günlük ama bir kaç tane happy socks gibi alabilirim (üretimi de Türkiye'ymis zaten) digerleri de daha düz. Bambu olur karışım olur. Önemli olan iyi olsun, koku yapmasin.

Su metal olmayan kemerlere bakayim bi.
  • logisticsmanager  (22.10.20 21:56:35) 
Bu arada sadece bir kemerde bu alerjim var. Burada ck kemer aldim, hic sıkıntı yok. O diğer kemer deri olsa da biraz dandik marka sanırım. Çelik değil, daha mat gri bir metal.


  • logisticsmanager  (22.10.20 21:59:29) 
Ben metalsiz taktik kemer kullanıyorum. Havaalanında falan ötmüyor.

www.askermekani.com
  • pass  (23.10.20 10:31:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.