hat sahibi değilken sim değiştirirler mi

selam.

iş hattım vodafone. online işlemlerde falan girince hat sahibi şirket ismi yazıyor :D

benim şahsi hattım da telekomdan. neyse. iphone 11'de bu 2'sini kullanabilmenin yolu birinin e-sim olması. vodafone'da varmış. vodafone der ki siminizi bayiye getirin değiştirelim. ok güzel. ama hat sahibi ben değilim. değiştirirler mi? değiştirsinler lütfen.

:)

Sizce? Hele ki kurumsal hat. Herhangi bir işlem yapamazsınız.

  • elorelia  (22.10.20 11:27:17)
normalde yapmazlar da ben bi ara hat sahibi başka şehirde nasıl yaparız diye sormuş bulundum. Yaparız ama aramızda kalsın normalde yapmazdık dedi. Yani onların inisiyatifinde sanki biraz.

  • olaylar olaylar  (22.10.20 11:27:50)
noterden vekalet alarak yapabilirsiniz, sizin adınıza hat sahibi noterden numaranız ile ilgili işlemleri yapabileceğinize dair vekalet alıcak, vekaletnameyi size vericek sizde bu belge ile yapabilirsiniz

  • eja  (22.10.20 12:55:34)
@olaylar +1

hukuki anlamda sıkıntılı bir durum herkes kabul etmeyebilir.

Vodafone daha bugün geldi, Telekoma da gelir o kadar bekledin biraz daha beklesen ?
  • infernalcadre  (22.10.20 13:18:07)