[]

Dikişe yeni başlayan biri için dikiş makinesi tavsiyesi

Kıyafet dikmeye başlamak istiyorum. Makineyi kullanmayı basit şekliyle biliyorum, ama deneyimim yok. Binlerce lira para vermek istemiyorum. Kaliteli, dayanacak ortalama bir şey tavsiye eder misiniz? Mesela singer'in "ev tipi dikiş makinesi" diye geçen basit modelleri işimi görür mü?
 
A101 ve bim takip edin. 500 _700 civarı çok güzel Makina lar var. Ben de kendi makinası öyle almıştım. Genelde singer satıyorlar. Başlangıç için yeter de artar bile. Çünkü çift iğne var, ilik açma var.
Önce öğrenin ileride ihtiyacınıza göre yeni makine alırsınız ama orada satılanlar kottan mayoya pek çok şeyi dikebiliyor, bizzat denedim.

  • balik kraker  (21.10.20 23:23:23) 
bahsedilen a101 singer makinelerini cevremde dikis yapanlar kullaniyor iyi bence de baslangic icin. zaten sonrasi overlok makinesi falan


  • ala09  (21.10.20 23:28:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.