Mide bulantısı-ishal / Ankara?

Merhabalar. Ankara’da yaşayanlar birkaç gündür mide bulantısı ve ishal şikayetleriniz var mı?

Yok

  • korhaydut  (21.10.20 17:38:51)
bi yakınım bu semptom ile gitti, covid pozitif çıktı.

  • sttc  (21.10.20 18:13:20)
babamlar ankarada evdekilerin hepsi geçen hafta benzer şikayetler yaşamış. çeşme suyundan şüphelendiler.

  • ada meltemi  (21.10.20 18:17:02)
2 gün önce aşırı kusmaktan titremeye başlayınca acile gittim ama bulantımın tek sebebi aşırı ötesi migren krizi idi suların da etkisi olmuş olabilir gerçi emin değilim. Acilde bulantı ilaçlı serum yaptılar ama hala kendime gelemedim :/

  • iwillsee  (21.10.20 20:31:02)
Üzgünüm ki covid pozitif gibisin.
Yakın arkadaşımın sadece bu iki şikayeti oluştu aniden. Rüzgar vs. çarpmıştır dedik ama hastaneye gittiğinde korona olduğunu öğrendi.
Hastaneye başvur, enfeksiyon oranı fazla ise covid testi yapacaklar.
Umarım değilsindir ama öyleyse bile erken gitmen atlatmak açısından faydali.
Geçmiş olsun.
  • thesL  (21.10.20 22:39:15)
Annem 2 gündür ağır bir şekilde yaşıyordu bunları, bugün çok daha iyi. Bende mide bulantısı yok hafif karın ağrısı var. Konuştuğum birkaç kişi de aynı şeyleri söyleyince acaba sularda bi sorun mu var diye düşündüm. İnşallah covid pozitif değilizdir. Annem risk grubunda yaş olarak. Ve de kronik rahatsızlıkları var. Ateş falan yok bizde ama :(

  • hayvanat  (22.10.20 12:47:53)