[]

Iphone 7 titrek sorunu

4 gün önce telefon ekranının tamamı titrek bir hale geldi. Örneğin bir metin okuyorum yazılar tamamen titrek şekilde okumak zorlaşıyor titrek olarak kaldı, kapatım açtım düzeldi. Demin tekrar oldu sanki telefonu sallayınca düzelecek gibi salladım tekrar kapadım açtım düzeldi ama şu an ekran da ince siyah çizikler var ızgara gibi ekrana bir grilik katıyor. Ara sıra titresim geliyor mesela şuan. Çok saçma ne yapmalıyım?
 
Şerit konnektör problemine benziyor bi baskı altında mı kaldı ya da düştü mü telefon?

Servis görmesi şart sallayınca düzelir gibi olması hayra alamet değil.

~hard reset atmayı deneyiniz diyenler de olmuş

iphone7 için home butonu ve volume kısma butonunu ekranda apple logosu çıkana kadar basılı tutun.
  • hedep  (21.10.20 01:09:09 ~ 03:32:07) 
Düşme sonucu olmadı. Hard reset tam olarak nedir acaba? Bir de pil sağlığında Servis yazıyor %77’e düşmüş 3. Yıla gireceğim.

EDİT: Ekran değişince sorun düzeldi.
  • beyaban  (21.10.20 07:51:09 ~ 25.03.21 14:55:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.