[]

alışveriş sitesinden fazladan ürün gelmesi

iyi aksamlar her nerede yasaniyor ve yasatiliyorsa
birkac gun once psu aldim. 700w be quiet. ben yokken cuma gunu kargo gelmis bizim calisanlardan bir tanesi almis ofise koymus.
cumartesi bir kargo daha gelmis ofise koymuslar. ben de bunu kim cikardi diye dolaba koyayim dedim ki ne goreyim. urun zaten orada.
site bana bir tane parasini odedigim seyden iki tane yollamis.
telefonla ara yok mail at yok bugun twitterdan da yazdim. baska ne yapmak lazim.

ustume yuk kaldi arkadas.

 
idaekodu ile yaparsam param.geri doner. bu sefer yollamadigim bedavaya gelmis olacak.
normal kargo yaparsam kargoyu ilk karsilayan cebine atarsa kimseye sormadan?

  • turbo sadık  (21.10.20 08:46:54) 
kendini sıkıntıya sokmana gerek yok, muhtemelen bir sonraki envanter sayımında farkına varacaklar ve onlar sana zaten ulaşacak.

bana 1,5 ay sonra fazla göndermişiz geri gönderebilir misin diye ulaşmışlardı.
  • barabas  (21.10.20 10:19:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.