[]

Fikirtepe

Anadolu yakasını çok bilmiyorum, sitede oturmak için fikirtepe nasıl bir yer, işyeri levent.
Ya da fikirtepe yerine şuralara bak diyeceginiz yer neresidir. 
Fikirtepe'de oturmak için üstüne para vermeleri lazım bana kalırsa. Fikirtepe, Kadıköy'ün pek iyi bir semti değil. Kiralar daha ucuz, genelde öğrenciler tercih ediyordu. Eğer kadınsanız akşam karanlıkta, geç saatlerde tek başınıza, kız kıza rahat, güvenle yürümeniz zor. Benim gündüz vakti markete giderken söz ile taciz edilen çok arkadaşım oldu orada. Eskiden tamamen gecekondu mahallesi gibiydi, yeni yeni siteleşmeleye başladı. Orada site içersinde kirada oturmak yerine başka semtlere bakılabilir. Kuyubaşı, Göztepe'ye bakabilirsiniz.


  • GoodMorningTeacher  (20.10.20 19:23:24) 
Kadıköy kentplus nasıl bir yer. Pek bildiğim bölgeler değil.


  • liberal  (20.10.20 19:37:05) 
fikirtepe iyi bir semt değil ama kadıköy'deki kentsel dönüşümden sonra "site" olayını burada yaptılar daha çok.

sitede oturma isteğinizin nedeni nedir?
imkânlarından dolayı illa site diyorsanız ataşehir'e bakın.
ya da akasya'ya falan bakabilirsiniz rezidans tarzı bir şey istiyorsanız.
ama onun dışında anadolu yakasında sitede oturmak şart değil.
özellikle kadıköy-maltepe civarında yaşayacaksanız hiç gerek yok.
  • blatta hiberna  (20.10.20 19:42:46) 
Fikirtepe, İstanbul'un en boktan bölgelerinden biri. Kentplus ise varoşluğun ortasında yer alan bir rezidans. Evden-işe, işten-eve giderim, yüksek aidat da bana koymaz dersen Kentplus değerlendirilebilir ama sokağa çıktığında huzurlu hissetmek istiyorsan önermem.


  • halitkin  (20.10.20 20:47:55) 
Merdivenköy'de oturuyorum. Fikirtepenin yanı diyelim.
Çok kötü Fikirtepe. İstediği kadar yenilensin, dönüşüme girsin, siteler açılsın. Devamlı bir karamsar ortam, varotik bir hava var Fikirtepe'de.

Ama insanlarının hiç kötülüğünü görmedim. Tam Fikirtepe'de değilim diye belki.

Parada problem yoksa Acıbadem'e bakın. 5-10 gömlek üstün bir yerde oturmuş olun.
  • la traviata  (20.10.20 21:44:41) 
Fikirtepe iyi bir semt değil. Sitelerle dolu ancak sokakları kapkaranlık, garip bir bölge. İşyerin leventteyse de anadolu yakasında oturmanı önermem, istanbulun en problemli trafik hattını çekersiniz. Avrupa yakasında levent civarında oturmak çok daha mantıklı.


  • roket adam  (20.10.20 22:43:23) 
fikirtepe baya kotudur. cemenzar, sahrayicedit merdivenkoy taraflarina bakin


  • oscar  (21.10.20 06:54:57) 
Anladığım kadarıyla Fikirtepe'de kentplus ve yeni binaları soruyorsunuz gayet merkezi ve yaşanabilecek bir yer anadolu yakasının en merkezi yerlerindwn biri ve geleceği çok parlak. Fikirtepe neredeyse baştan aşağıya değişti bir kaç yıla mandıra caddesi çok prestijli bir cadde olacak.


  • acebi  (21.10.20 15:38:17) 
fikirtepe benim bildiğim bir çingene mahallesi. sonradan birtakım şeyler yapılmış ama o insanlar hala orada yaşıyorlar.


  • isabella was a ginger  (21.10.20 15:41:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.