[]

traş makineleri

16 saat şarj
40 dakika kullanım
40 dakikadan sonra tekrar 16 saat şarj mı gerekli
Sarj süresi/kullanım süresi çok kötü böyleyse
başka bir ayrıntı mı var?

 
Hızlı şarj olanların pili lityum iyon (Lion) oluyor

Yavaş şarj olanlar NiMH pil oluyor

Fiyat farkını da bu yaratıyor, özelliklerinde pil türünde bunları ara
  • freebird5406_2  (20.10.20 16:50:45) 
@sertac
ayda 2 belki can sıkıntısından 3 olur anca :)

  • hitsumo  (20.10.20 17:14:22) 
8 senedir ayni phillips (gayet siradan bir modeldi aldigimda) tras makinesini kullaniyorum hic sarja ilgili sorun yasamadim. yani 40 dakika kullanim/16 saat full sarj olma suresi bunlarin hicbir onemi yok bence. trasim zaten maksimum 5 dakika. yani cep telefonu degil bu alet netiecede.


  • hot potato  (20.10.20 17:35:24 ~ 17:36:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.