Youtube reklam engelleme uygulaması var mı?

iphone için internetten baktım ama işe yarar bi yöntem bulamadım. Hep safari üzerinden reklam engelleyicileri var (adguard gibi) benim istediğim youtube uygulaması üzerinden. Uygulama müdahaleye açık değil anladığım kadarıyla ama jailbreak gibi yöntemler haricinde yok mu bir yolu?

adguard safariye özel bir uygulama değil reklam iplerini filtreleyen bir VPN oluşturuyor internete bağlanan her uygulamanın reklam iplerini çağırmasını engelliyor, ama youtube reklamları farklı ip'lerden çağırmıyor sanırım çok bir seçeneğiniz yok.

  • nahtoderfahrung  (19.10.20 14:00:39)
@nahto yalnız şöyle bir durum var, safari tarayıcı üzerinden youtube açınca adguard sayesinde reklamsız izleniyor. Uygulama ve diğer uygulamalar içine müdahale için konfigüre sistem yok galiba

  • Unde bach canim  (19.10.20 14:09:38)
Maalesef YouTube uygulaması üzerinden reklamları engelleyen bir iOS uygulaması yok şimdilik. Bu arada ben de Safari için çok iyi ve basit bir engelleyici olan Adblock for Mobile kullanıyorum: apps.apple.com

  • cemallamec  (19.10.20 14:28:06)