Kulakici kulaklik onerisi

Telefon degistirdigim icin iphone'un kulakligini yeni telefonumda kullanamiyorum. (xiaomi) daha dogrusu muzik dinleyebiliyorum ama ses fonksiyon tuslari ve mikrofonu calismiyor. Gorusmelerimin cogunu kulaklik ile yapiyorum :(

Istedigim ozellikler:
*Apple'in o standart kablolu kulakliginin ses kalitesinden cok memnundum, o capta bir sey olsa mukemmel olur.
*Kablolu (normal jack girisli de olur usb-c de olur farketmez.)
*Kulakici ama silikonlu olandan degil.
*Ses ve mikrofon tuslu.
*Butce 150-200 u gecmesin istiyorum ama, mumkun mu? :(
*Ozellikle kullanmis veya denemis oldugunuz modelleri yazarsaniz sevinirim.
Tesekkurler :)

Eğer çabuk istiyorsanız teknosa dnr vb gibi yerlere bakacaksınız. Ancak o rakamlara bulacağınız kulaklıklar çoğu zaman şişirilmiş fiyatlara ve düşük kaliteye sahip olacak. Size önerim Kz markasının yenilenen ürünlerinden Zstx olacaktır. 200 civarına bulabilirsiniz. Şurada incelenmiş. kulakligim.net Vede kz ürünlerini satan online bir mağaza vardı. Ordan alabilirsiniz.

  • LZ  (19.10.20 13:12:34)
300 liralık kulaklıkta kullandım 5 liralık kulaklıkta kullandım.

Teknosaya gidiyorsun JBL C100SIU adlı kulaklığın beyazından alıyorsun. İçinden çıkan en küçük silikonları takıp kullanmaya başlıyorsun. Ne silikonlu kulaklık gibi rahatsız ediyor ne de 70 liraya alınan bir kulaklık gibi ses veriyor. Şuanda jabranın pahalı bi kulaklığı ve bu kulaklık var. ben bunu kullanıyorum. Yine de sen bilirsin.
  • öz hakiki savekong  (19.10.20 13:43:28)
Iki modele de baktim. Maalesef silikonlu kullanamiyorum. Kulak agrisindan doktor doktor geziyorum sonra :D yoksa silikon uclu coook sevdigim bluetooth bir kulakligim var, haftada bir gun filan kullanip geri kaldiriyorum :(

Bunun rahatligindan asiri memnundum, bu tipte istiyorum.

www.mediamarkt.com.tr
  • invictae  (19.10.20 15:16:57)
Mesela bunu kullanmis olan var mi aramizda??

www.amazon.com.tr
  • invictae  (19.10.20 15:34:12)
Şahsen kullanmadım ama şu size gidebilit. Bende almayı düşünmüştüm kulakligim.net

  • LZ  (19.10.20 15:43:27)