duvarı nasıl boyayalım hadi bakalım?

mutfak duvarı burası, ocakla kapı arasındaki boşluğa ekteki gibi geometrik desenli, üçgenli bişeyler yapalım diyoruz. nasıl bişey yapabiliriz? fayans hizasına kadar mı, kapıya kadar mı, tavana kadar mı yapmalıyız? fayansla kapı çerçevesi arasında şerit gibi mi çıkmalı yoksa komple duvarı mı boyasak.

gelsin fikirler..

bence en temizi bütün duvarı boyamak ama kısmi boyayacaksanız fayansla kapı arasında kalan bölümü tavana kadar boyayın, orda bi kolon varmış gibi olsun.

  • kalifiye balta sapi  (18.10.20 23:37:42)
Ornegin ortasındaki imajın rengi uygun gibi.

  • pass  (18.10.20 23:43:34 ~ 23:51:07)
Ben şunu kaydetmiştim, hoşuma gitmişti:

www.instagram.com

Siz de çerçevelerle destekleyerek böyle bir köşe yapabilirsiniz.
  • opucuk baligi  (18.10.20 23:55:58)
Alan dar olduğundan üçgenler güzel olmaz,kısır kalır.ama farklı çaplarda renkli daireler olur.

AMA ne yaparsanız yapın yerde bu fayanslar olduğu sürece beklediğiniz patlamayı yaşayamazsınız.antre gibi alanda güzel kiremit olmuş ama alakası olmamış bütünle,yere bakmayınca güzel.geometrikleri gri,mavi,soğuktan giderseniz bir nebze toparlar.
  • duptıs  (19.10.20 00:27:17)
tek renk yapin orasi zaten dar oraya fazla detay eklerseniz iyi durmaz.

  • turbo sadık  (19.10.20 08:13:50)
Dolapları beyaza, kapıyı antrasite boyar ve gri tonlu temayı kullanırsanız olur.

prnt.sc
  • janavarorion  (19.10.20 09:59:35)
@kalifiye balta sapi komple duvara girişecek gibiyiz dediğin gibi.

@duptıs fayanslar çok çirkin değişecek en kısa sürede. koyu ahşap laminant olacak.

@janavarorion süpersin.
  • entropik  (19.10.20 10:17:20)