[]

Android tv box için uygun televizyon

Bunun için akılsız bir tv almak istiyorum. HD olması benim için yeterli ama sorunsuz kullanmak için başka nelere dikkat etmek gerek?
 
HD değil de belki FUll HD alırsan daha iyi olabilir. Tabii çöp de almamak lazım, en azından tepki süresi falan iyi olmalı. Android kutusu alacaksan bir tek içerisindeki işletim sisteminin fazla iyi olmasına gerek kalmaz sadece.


  • pass  (18.10.20 17:51:50) 
HD yeterli dememin nedeni şu an tüplü TV kullanıyor olmamdan kaynaklı, o bile yeter :))
İyi bir seyir için tepki süresi en az kaç olmalı peki? Xiaomi Mi Box S 4K veya Xiaomi Mi TV Stick düşünüyorum bu cihazlar sıkıntı çıkarmaz herhalde.

  • lafalaf  (18.10.20 17:57:43) 
Ben 13 senelik 32" Toshiba "hd ready" lcd tvde dahi sorunsuz kullanıyorum mibox 3 ü...


  • arenas  (18.10.20 19:14:06) 
TV stick alma, box al. O kısmını söylemiş olayım.


  • kisa  (18.10.20 19:49:36) 
ben 2 gün önce xiaomi box aldım hb'den. akılsız 1080p tv ye taktım. youtube izlemekten başka bir şeye yaramıyor. boşuna para verdik.


  • ya ben lan neyse  (18.10.20 19:55:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.