[]

Kasım ortası sonu gibi romantik tatil yeri önerisi

Merhaba ekşicanlar, sevgilimle kasım 15-20si gibi bir haftalık bir tatil yapmaya karar verdik. Şöyle "Kasım'da Aşk Başkadır" tadında bir tatil geçirmek için var mıdır öneriniz.
Isparta Eğirdir ve Burdur'u düşündük ancak mevsimden ötürü çok emin olamadık.

Şimdiden çok teşekkürler herkese

 
burdur berbat derecede soğuktur o dönemde. en azından askerdeyken öyleydi geçen sene. hiç de romantik değil. en azından bizim birlik öyleydi.


  • passion rules the game  (18.10.20 15:21:41) 
Bolu Yedigöller olabilir.


  • kalifiye balta sapi  (18.10.20 15:59:34) 
o dedigin yerlerde donarsiniz bence soguktan. sapanca, abant gibi yerlere bakin bence.


  • in vino veritas  (18.10.20 17:10:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.