[]

Deri yatak başlığı temizliği hakkında

Herkese iyi günler. 2 yıldır kullandığımız beyaz deri yatak başlığında kocamın yattığı tarafta sararmalar meydana geldi. cifledim fakat çıkmıyor. Gece uyurken çok terliyor ondan dolayı oldu sanırım. Normalde haftada bir nemli bezle temizliği yapılıyordu. Ben daha önce de beyaz deri kullanmıştım ama böyle bir sorun yaşamamıştım. Ne ile çıkar bir önerisi olan varsa çok sevinirim.
 
normal şartlarda geçmez. bir de buna ek olarak o bölge devamlı güneş ışığı alıyorsa yine sararma söz konusu olur.

gözükmeyen bir bölgede yağ çözücü sprey denenebilir. sonrasında ilgili bölgede kullanılabilir.
  • janavarorion  (18.10.20 14:05:32) 
yeniden kaplatmak tek çözüm.


  • hadibeoradan  (18.10.20 18:06:44) 
aseton deneyin.


  • dedim ben sana  (18.10.20 19:00:22) 
zippo çakmak yakıtı şiddetle öneririm. ayrıca terleme değil de, güneş gören bir nokta olabilir mi?


  • reanarchy  (19.10.20 09:02:14 ~ 09:03:18) 
Direk güneşe maruz kalmıyor ama pencere yakın tarafta oldu.


  • Odette  (19.10.20 10:47:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.