[]

Turla Balkanlari gezmek

Mantikli mi?
Hic turla gitmedim; boye ustunkoru mu olur verilen paraya deger mi? Kapsamli bir tur icin hangi firmayi onerirsiniz? Seneye icin dusunuyorum. 
turla gitme.. eğer temel düzeyde ingilizce biliyorsan tek başına gez, çok daha keyif alırsın ama tabii bu covid süreci dışında söylüyorum.. bu salgın döneminde imkansız..


  • alacakarga  (19.10.20 20:14:38) 
2018 Aralık ayında Belgard'da gitmiş olarak @alacakarga +1

Avrupa şehirlerine gezi planı yaparken tur firmalarının gezi planlarına bakıyorum fikir almak için. Genel olarak üstünkörü. Yine de bir taslak oluşturmak için tur firmalarının gezi planlarına bakabilir.

Özellikle Avrupa kıtası için tura katılmaya gerek yok bence.
  • put it in your appropriate place  (19.10.20 20:16:20 ~ 20:18:57) 
ya aslinda belgrad'a bilet ayirrtim. ama dedim ki acaba kapsamli bir tur mu yapsam onun yerine? ne bileyim bosna'yi filan da icine alan mesela? daha mi hesapli olurdu acaba?


  • nefertarii  (19.10.20 20:44:06) 
şu an açık mı sınır? gezi oluyor mu yani?


  • anais  (19.10.20 21:37:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.