[]

Acil- şarjı olmayan bilgisayar ve havaalanı

bilgisayarın şarjı sıfır ve şarj aleti yok. Havaalanına girişte açtırıyorlardı en son bilgisayarları. Bilgisayarı açılmayınca almamaları gibi bir durum olabilir mi?
 
ben hiç açmadım bilgisayarı. açmana gerek yok.


  • jelly bear  (18.10.20 13:21:43) 
Uzun zamandır açtırmadılar bana. çantadan çıkartıp, x-ray e tek olarak sokturuyorlar.


  • janavarorion  (18.10.20 13:21:55) 
benim başıma geldi, şarjımın olmadığını belirttim ve x-ray den geçirip devam ettirdiler.


  • guest9999  (18.10.20 13:27:00) 
En son gittiğimde görevli aç dedi. Düğmesine bastım. Açılmasına yetecek kadar şarjı yetmedi. Garip birseyle inceledi geçtim.


  • allah yazdiysa bozsun  (18.10.20 13:27:12) 
Açılmayan bilgisayardan yapışkan bant ile numune alıp makineden gçiriyorlar. Bomba kontrolü için. Bazen o bandı çantalarda falan da kullandıkları oluyor.


  • himmet dayi  (18.10.20 17:38:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.