[]

frankfurt havalimanı'nda iniş sonrası işlemler

uçaktan indikten sonra havalimanı istasyonundan trene binmem gerekiyor. 10'da inecek uçak. bagaj ve pasaport kontrolü için beklemem gereken süreyi göz önüne alırsak 12'deki trene yetişmem mümkün olur mu acaba? teşekkürler şimdiden.
 
yetişirsin. tren istasyonu h.limanının altında.


  • helenart  (18.10.20 12:18:33) 
Oldukça büyük bir havalimanı, uzun yürüyüşlerin olabilir, ancak uçağın inişi gecikmediği sürece 12'deki uçağa rahat yetişirsin. 30-45 dakikadan fazla sürmez tren istasyonuna gidişin.

Helenart'ın yazdığı gibi tren istasyonu, havalimanının içinde (ucunda diyelim). Ayrıca bir vasıtaya binmeyeceksin istasyona gitmek için.
  • burfak  (18.10.20 12:50:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.