[]

Ankarada dövmeci

Selam Dövüş kulübü üyeleri,
Ankarada hava tam dövme havası, işçiliği güzel, fiyatları makul güzel bir dövmeci arıyorum.
2 hafta ankaradayım burdan bi dövme yaparak dönmek istiyorum.
Dirsek omuz arası 1 veya 2 seansta yapılanilecek büyüklükte dövme yaptırmak için güzel, çok pahalı olmayan dövmeci önerebilecek varsa memnun olurum.
Varsa insta hesabından yaptığı işleri de görmek isterim.
Teşekkürler.
Not. Minimal çalışma yapanlar varsa eşim için de onlara bakıyoruz.

 
Öneriden ziyade çoğu dövmeci randevusuz çalışmıyor. Ve benim geçenlerde sorduğum bir dövmeci kasım ayına randevu verdi. Yani cok da heveslenmeyin bence sıra size gelmeyebilir.


  • kablelvuku  (18.10.20 12:47:28) 
@kablelvuku, işte demek istediğim tam da o. İnternete girip ankara dövmeci yazacağıma burdan eşiniz dostunuz varsa diye yazıyorum. Randevu alacak olsam internetten bakardım.
Belki ufak tefek bişeyler yaptırırız hatıra olsun diye, ankaranın dövmecisi meşhur diye gelmedik en nihayetinde, Yine de teşekkürler.

  • erty_ksk  (18.10.20 13:26:48) 
Art tattoo vardı. İyi diyorlar ama bilmiyorum bir bakın işlerine.


  • playing star again  (19.10.20 01:02:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.