[]

Şişli'de 3. dalga Kahveci ?

merhaba. normalde coffee department, boxx coffee gibi yerlerden alıyorum ama bazen beklenmedik bir anda stok tükenebiliyor ve yakınlarda iyi bir kahveci aranıyor. butik bir şekilde nitelikli kahve kavurup satan, şişli merkezine yakın bir cafe tavsiye eder misiniz? teşekkürler :)
 
(bkz: Petra Roasting Co)

dükkanlarının adresleri ; www.petracoffee.com

Topağacı size uygun ve yakın saydıklarınıza.
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (18.10.20 11:37:41 ~ 12:10:40) 
montag bomonti


  • penceredengorunenmorbina  (18.10.20 11:54:51) 
Montag ilk açıldıgından beri kadıkoyden alırdım, bomontiye açıldı artık eve cok yakın oldugundan ordan alıyorum. Ayrıca çekirdek alana bir içecek hediye ediyorlar.


  • solenkol  (18.10.20 14:05:44) 
Montag’in kahveleri muhtesem!
Fiyat bilmiyorum ama kac oldu sahi

  • bradshaw  (18.10.20 14:32:29) 
Daha bugun aldım peru huebal olanını. 60tl idi.


  • solenkol  (18.10.20 22:45:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.