[]

Filtre kahve makinesi bakıyorum?

Neyi olsun? Neye gerek yok? Varsa marka tavsiyesi?
 
çok bi numarası yok aslında. ama kalitesi düşük markalarda plastiği koku yapıyor, demliği kararıyor falan. yoksa hepsi aynı şey suyu kaynatıp damla damla filtre kağıdı içinden akıtıyor işte.


  • orpheus  (18.10.20 01:29:40) 
orpheus +1
Delonghi ve Fakir'in birkaç modelini önermiştim buradaki sorularda daha önce, 300-400 liralık modeller.

Hacmine dikkat edin, bazıları bir kupa anca yapıyor, onlardan olmasın.
  • kobuzchu kiz  (18.10.20 01:35:23) 
Vallaha biz Russell Hobbs aldik, cok memnunum acikcasi.
Tek tavsiyem sakar biriyseniz vs cam almayin bence. Çünkü hanim kirdi ve cam sürahi makine fiyati neredeyse (25 euro makine, 20 euro sürahi...)

Onun dışında bilinen markalarin neredeyse hepsi ayni.
  • logisticsmanager  (18.10.20 04:02:18) 
İdare eder bi filtre kahve makinesi edinmek her kişinin işi..
Kahveyi bayatlatmadan, mümkünse her seferinde öğüterek içmek ise işin asıl püf noktasıdır, farkın oluştuğu noktadır.

  • karabasun  (18.10.20 07:51:18) 
orpheus+1
hemen hemen bütün markaları incelemiş ve üreticilerini bilen birisi olarak bu işin üstadı delonghidir diyorum. cebinize ve beğeninize uygun bir makine alırsanız hiç pişman olmazsınız.

  • hemsta  (18.10.20 10:10:18) 
Delonghi almıştım. 5-6 yıl oldu, her gün olmasa da her hafta birkaç kez kullanırım. İlk günkü gibi çalışıyor, güzel alet.


  • plutongezegendegilmi  (18.10.20 11:45:39) 
Philipsin de var 250-300 tl bandında gayet iyi. Çok alengirli makinalara girme.


  • erty_ksk  (18.10.20 13:30:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.