[]

Yazılım Uzmanlığı Kursları Hk.

Arkadaşlar Selamlar

İStanbul'da yazılım uzmanlığı kurslarının fiyatı ortalama nedir?
Kurs veren siteleri gezdim ama bir türlü fiyat bulamadım.
Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Ayrıca Infotech veya BT akademi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Başka tavsiye edebileceğiniz kurslar var mıdır?
NOT: evden eğitim ve Udemy kurslarını istemiyorum. Disiplinli olarak bir eğitimden bahsediyorum.

 
Sitelerde doğrudan fiyat yazmaz ama arayıp sorunca fiyat veriyorlar.

Ben geçen sene Aralık ayında Ankara’da PHP kursuna 2900 lira vermiştim, bu sene mutlaka artmıştır. Dediğim gibi telefon edip sorunca yaklaşık bir fiyat verirler, sonra ciddi düşünürseniz yerlerine gidip bir miktar pazarlık yapabilirsiniz.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (18.10.20 09:59:19) 
Eğer aceleniz yoksa, uzaktan eğitim bilgisayar programcılığı bölümüne de bakabilirsiniz, hem de bilgisayar mühendisliğine dikey geçiş şansınız olur


  • hoot  (18.10.20 10:43:05) 
Yazılım öyle dikiş nakış gibi bir şey değil ki. Yazılımın hangi alanıyla ilgili eğitim görmek istiyorsanız onu araştırmanız lazım. Üniversitelerin bilgisayar programcılığı bölümleri iyi bir tercih olabilir bunun için. En azından temel düzeyde ortak eğitimler alınmış, hangi alanda uzmanlaşmak istediğiniz belirlenmiş olur.


  • pass  (18.10.20 12:26:58) 
hangi yazılım?


  • fever  (18.10.20 12:53:52) 
Hocam kurslarda mantık şu, bir sınıf açılıyor ve o sınıfta ders verecek hocanın parası her türlü ödeniyor. Eğer yeni dönemde, özellikle korona'dan dolayı, sınıf dolmadıysa ve dolmasını beklemiyorlarsa epey bir pazarlık payınız olur. Fiyat almaya giderseniz çaktırmadan öğrenin durumu, oradan yardırın pazarlık ederken.


  • plutongezegendegilmi  (18.10.20 13:17:14) 
Hocam yazılım uzmanlığı kursu diye geciyor kursların ismi mcdse mı ne hatta. Bu kurslar faydalı mı ?
Benim yaş 36 bu yaştan sonra bilgisayar programcılığı ve oradan da bilgisayar mühendisliğine geçiş için biraz geç benim için herhalde :)

  • vanhad  (19.10.20 20:35:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.