[]

UPS boyutu

Herkese selam. Yaşadığım yerde oldukça sık elektrik kesintisi oluyor. Jeneratör var ama devreye girene kadar bi 10-15 saniye elektrik gidip geliyor doğal olarak. bu sırada 140 ekran led tv, 2 modem, digiturk kutusu, %99.9 olasılıkla standby'da bekleyen wii (ilk versiyon) ve ps3'ü (kullanmıyorum pek) besleyecek bir ups arıyorum. kaç va'lık bir şey işimi görür? bir de bu prize bağlı ama standby'da duran konsollara bir şey olur mu? (akım korumalı grup priz var)

şimdiden teşekkürler.


 
Tahminen (sallayarak) 1500va'lık bir şey işini fazlasıyla görür. Tv çok mu çekiyor onu bilemediğimden.

500w vs (yükte) tüketen bilgisayar ve monitörü 1000va'lık ups gayet iyi idare ediyor mesela.
  • nhk ni youkosu  (17.10.20 23:47:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.