sevgiliniz daha önce hiç duymadığınız bir adamın evine gitse

tepkiniz ne olurdu?

Güven zedeler. Ayrılırdım. Ne diye karşı cinsin evine gidilir ki? Varlığını bile bilmediğimiz birine hem de. İleride daha neler olabilir veya geçmişte sakladığı başka şeyler olabilir mi diye şüphelenirdim. Ayrılık diyorum.

  • Amory Lorch  (17.10.20 20:47:55)
Hiii. Bilemedim. Birşey olacak olma ihtimali dahi olsa bana niye söylesin ki derdim.

30 yaş k
  • mobydick  (17.10.20 20:50:52 ~ 21:07:46)
ne kadarlık sevgilisiniz?
adam neci?iş arkadaşı okul arkadaşı vs vs
ne amacı varmış?
evde başbaşa mı kalmışlar?
en azından sevgilin bunların cevabına ne diyor?
Sıkıntılı da olabilir sıkıntısız da olabilir de sadece böyle sorunca güven kırılır.
  • basond  (17.10.20 20:52:21)
Eski naif stewie, bir şey olmaz ya, arkadaşıdır tabii ki görüşecek derdi. Hatta aklına bile bir şey gelmezdi. Onun görüşü bile alınmazdı. Sadece durum raporlanırdı.

Yeni stewie, kayganlaştırıcı almayı unutma. tahriş olmasın bajingon hayatım.
  • stewie  (17.10.20 20:54:01)
sakladığı yok açık açık söyledi. eski arkadaşlarmış ama ben adını ilk defa duydum.

  • Stoneface  (17.10.20 20:58:01)
+1 stewie haahahah.

  • Amory Lorch  (17.10.20 20:58:02)
@Stoneface, o halde aklına gelen herşeyi sorup cevaplarını almalısın. İçindeki hislere güven kanka. Açıklama yapmalı ve bunu yanlış anlamamalı. Ciddi bir konuşma gerekli.

  • Amory Lorch  (17.10.20 21:02:10)
Bazen bazı sorular sorulduktan sonra asla hiç bir şey eskisi gibi olmaz. Cevaplar tatmin edici olsa da. Laçkalaşmamaya da özen göstermek lazım soru sorarak.

  • eksisozlukokuryazari  (17.10.20 21:04:49)
context çok önemli. yalnız mı gitmiş? kapıdan bir şey alıp çıkmış mı yoksa vakit geçirmiş mi? adam kim? ne kadardır berabersiniz? adamdan niye haberiniz yok? diğer erkek arkadaşlarının (sevgili anlamında değil) hepsini tanıyor veya en azından ismen biliyor musunuz? kafamda deli sorular... :)

  • kalifiye balta sapi  (17.10.20 21:06:55)
Sevgilimin cinsiyeti ne hiçbir şey anlamadım bu sorudan

  • i ve been mistreated  (18.10.20 00:08:57)
Özür diliyerek şu karikatürü şuraya koyayım;

64.media.tumblr.com

Dışarda buluşsa bile ortalığı yıkarım, ne demek evine gitmek?
  • John Bloor  (20.10.20 12:25:04)
eve gitmesini zorunlu kılacak bir durum yoksa ( sevgiliniz kombi bakımcısı, musluk tamircisi falan değilse) işin içinde bişey vardır. bişey vardan kastım da birlikte olmak falan değil. ancak birşeyler yeşilleniyor olabilir.

  • ismim ibrahim  (20.10.20 13:44:07)
Insan arkadasinin evine yemege, kahvaltiya, caya falan gidemez mi :O Niye bu kadar büyütüyorsun? Ben mi nahifim ya!

  • chitosan  (20.10.20 14:59:50)