[]

Minibüs Caddesi civarı börekçi

Merhaba! Kadıköy Minibüs Caddesi civarında Feneryolu-Suadiye arasında bildiğiniz güzel börekçi var mı? Çok teşekkürler!
 
az daha kadıköye doğru gelirsen efsane ziverbey börekçisi vardı benzinliği geçince. bir de kerem pastanesi vardı kuyubaşında, su böreği baya iyiydi.

bunlar duruyor mu bilmiyorum tabi ama duruyordur bence.

ne günlerimdi be...
  • inancsiz deve  (17.10.20 12:44:33) 
Kuyubasi kerem pastanesinin su boregi +1 ayrica tutuncu mehmet efendide (goztepe istasyon oralar) asu börek var. en son yillar once ordan yemistim. Bir de sair arsi caddesinde (minibus cad 100m otede) safranbolu firini var, cok iyi orasi da. (Goztepede)


  • kuehles blondes  (17.10.20 13:05:18) 
kazasker pazarın kurulduğu sokağın karşısında tam minibüs caddesi üzerinde sarıyer börek çok başarılıdır.


  • jamswety  (17.10.20 15:03:55) 
Denemedim ama adini cok duydum; pepa bosnak borekcisi
Kazasker minibus yolunda.

bir de bostancidaki (eminali pasa cad.) safranbolu firinin borekleri cok guzeldir.
  • 65 derece  (17.10.20 17:16:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.