Bana açıköğretim bolumu secelim mi?

Arkadaşlar selam hukuk fakultesi mezunuyum yuksek lisansim ozel hukuk. Avukatlik yapiyorum bu acik ogretim bolumlerinden biri alanimda bana fayda saglar mi? Yoksa sadece hobi olarak mi seciyim acikogretim bölümünü?

Açık öğretim işletme okudum . Sirf askerlik kisa olsun diye.

Bu bölümler , Hobi için bile okunmaz. İllaki öğrenmek istediğiniz birşey varsa . Piyasa ders kitabı videosu dolu.
  • ycaycayca  (16.10.20 15:41:31)
bir fayda sağlamaz, hobi olarak okuyabilirsiniz.

  • candide  (16.10.20 15:47:15)
Kesinlikle fayda sağlar. AÖF sistemi eskisi gibi değil tamamen dijitalleşti materyalleri çok kaliteli ve örgün müfredatıyla aynı müfredat. 3 yanlışın 1 doğruyu götürmesi, kredili sisteme geçilmesi ve baraj puanının yükseltilmesi AÖF'ün kalitesini ciddi şekilde artırdı. Ayrıca AÖF sisteminde okutulan bölümler bellidir zaten mühendislik veya tıp eğitimi verilmiyor sonuçta. Hukuk yanında işletme uyumlu olur diye düşünüyorum.

  • acebi  (16.10.20 16:15:09)
Ben bilgisayar mühendisiyim kariyerimden ziyade kendim için çocuk gelişimi okuyorum. Çok güzel şeyler öğrendim. Senede 4 kere 10’ar gün ayırabilecekseniz, ebeveyn olmayı planlıyorsanız öğrenmek niyeti ile okuyabilirsiniz.
İş için de hukuk mezunu arkadaşlarım uluslararası ilişkiler okudu hep.

  • cilekli pasta  (16.10.20 18:12:32)
isgç öneriyorum. herkes işe yaramadığını biliyor söylemişler ama yarın bir gün "gelişime açıklık" göstergesi olarak cv de durur. ha yüzde 1 dir bunun fayda getirme ihtimali ama olsun

  • ala09  (16.10.20 19:16:49)