[]

Radyatör değiştirme (işçilik ücreti tahmini)

Bir odadaki radyatör incecik bişey, normal diğer odalardaki gibi radyatörlere baktım 300-400 lira. Fakat takma ücreti ne alırlar sizce?

Radyatörleri temizletsek o 200-250 lira sanırım, onu yapan adam radyatörü de değiştirebilir mi?


 
Radyatörü temizleyen yapar, yani zor bir şey değil 50 lira fazla ver. Ama radyatörle birlikte vanalarını da almayı unutma.


  • malheiros  (16.10.20 13:32:32) 
Temizletme icin fiyat alirken, 1 tane de radyator takilacak dersin. Icine yedirirsin fiyatin. Takarlar sor bise degil.


  • brkylmz  (16.10.20 13:41:40) 
Bari bunu yapıyorsanız termostatli vana da alın tasarruf için


  • kisa  (16.10.20 14:39:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.