Lost'u nereden izliyoruz?

Gecen gunku duyurudan sonra canim acayip derecede lost cekti. Dizibox.pw'den izlemeye basladim ama kalite kotu ve telefonda video acilmiyor nedense. Baska sitelerde de bin tane reklam izlemeyince videoya ulasamiyorsun.

İşim de var aslinda ama nereden izliyoruz? Resmen ilk gunku kipirti var icimde, cok garip (son sezonlarini pek de begenmemis olmama ragmen). İlk ve son defa izlemeye 11-12 sene once baslamistim.

stremio

  • nahtoderfahrung  (15.10.20 17:59:10)
Ben hepsini 1080p indirip öyle izledim yeniden. Kate'in çillerini görmüyorsan eğer diziden keyif almazsın.

  • IncredibleMau  (15.10.20 18:05:30)
Niye bombos olsun ya? :( Acikcasi bir diziyi bu kadar izlemeyi canim hic istememisti (ilk izledigim zaman). Gizemli seyleri cok severim.

Friends'i falan hayatta izlemem, sevmiyorum ama bugun sopranos'a da bakmistim aslinda. Puani da 9,2'ymis, bayagi iyi. Breaking bad'i de izlemedim ama su an kendimi yeni bir diziye hazir hissetmiyorum :)
  • hlot  (15.10.20 18:09:00)
lost dizisi dolandırıcılık girişimidir.
gizemli bir final vaadiyle senelerce mi,lyonları kandırıp, bombok bir finalle bitirdiler. yapımcılar sürekli tahmin edilen şekilde bitmeyecek diye açıklama yaptılar.
tahmin edilen en salak finalle bitti.
  • aslindasorunumpsikolojik  (15.10.20 18:30:06)
Herkesin hasta oldugu game of thrones'un da son sezonuna lanet ediliyor bu arada (ben izlemedim).

  • hlot  (15.10.20 18:49:08)
Lost güzel dizi, sadece sonu kötü, ama çoğu dizinin sonu kötü zaten. Bence izlenir, stremio ya da torrentten indirip izleyebilirsin.

Bir de raised by the wolves ve mandalorian a bakabilirsin.
  • nucleon  (08.02.21 19:32:58)
@nucleon: bitirdim bile 2. kez :) 6. sezon çok kötü ama ya.

  • hlot  (08.02.21 20:19:27)
lookmovie.io
kendi altyazınızı da yükleyebiliyorsunuz. reklam engelleyici kullanmıyorsanız kullanın en azından bu tür sitelerde. bir de firefox'ta reklam engelleyici chrome'dan daha düzgün çalışıyor nedense.

  • curious mind  (08.02.21 20:41:54)