Dexter geri dönmüş

Dexter'dan bahsediyorum.

Fazla içselleştirdiğim bir diziydi. Birden fazla izlediğim 3 dizi var; Scrubs, Gilmore Girls ve Dexter.

Ben Dexter'ı o kadar sevdim ki, final bölümünü izlemedim. İzlemediğim sürece de bitmeyecekti. Kafaya gel.

Şimdi Dexter geri dönecekmiş. twitter.com

Sorular:

1 - Sizin de böyle finalini bu sayko sebeple izlemediğiniz dizi var mı?
2 - Dexter yeni sezonunda hangi konuları işler? Cast'ta kimler olur, kimler olmaz?

Final bölümünün spoiler'ını vereni, Dexter kovalasın. İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.

house'un son bölümünü iyice geciktirmiştim.

  • sutlu nescafe  (15.10.20 17:31:00)
Çok seviyorum Dexter'ı. Aşırı seviyorum. Final evet kötüydü, final sezonu komple kötü ama o kadar özledim ki şu an her şeye razıyım.

1- Yok.
2- Bence finalden sonrasını işleyecek ama flashback olursa arada o da çok iyi olur. Malum sebepten malum karakteri görmek isteriz yeniden.
  • matilda  (15.10.20 17:41:59)
Cevap yazmaya gelmistim, verecegim cevaplari birebir @matilda vermis.

O yuzden @matilda +1milyon :)
  • invictae  (15.10.20 18:13:20)
Bu zamana kadar spoilera yakalanmadan gelebildigin icin oncelikle tebrik ederim.

1-Finalini izlemedigim dizi yok ama begenmedigim icin finalini kabullenmedigim ve yok saydigim diziler vardir. Sanırım dizilere final yakistiramiyorum.

2-Finali izlemeden bu soruyu nasil sorabildin, cevaplarda spoiler olma olasiligi cok yuksek. Sanki bambaska karakterler olur Dexter disinda gibi.

Ben biraz supheyle yaklasiyorum boyle geri donen dizilere eski tadi vermeyecek diye.
  •   (15.10.20 18:13:53)
Sadece birinci soruya cevap verebiliyorum ama Northern Exposure'un finalini izlemedim, hatta son sezondan birkaç bölüm izledim sadece. Bitmesin istedim. Belki bir gün yine en baştan izleyip sonuna kadar bitiririm.

  • peki madem  (15.10.20 18:16:33)
ben de dexter'la çok duygusal bağ kuranlardanım.
çok seviyorum.
ama tamamını izledim.
dün gece uzun zamandır ilk defa bu kadar güzel bir haber aldığımı fark ettim, öyle bir sevinç :)

yani diziyi perişan etseler bile umrumda değil, ekrana bakıp dursa, sadece iç sesi konuşsa onu bile izlerim bölümlerce.

bir de ben sonunun biraz fazla aksiyona kaçmış olmakla birlikte, aslında dexter'ın iç dünyasına uygun olduğunu düşünmüştüm.
kötü bir yerde kalmadı, devam etmeye müsait bence.

1. house md'yi bitiremedim bu nedenle.

2. düşündüğüm konuları söyleyemem, size spoiler vermiş olurum.
ama mesela harrison'un büyümüş halini falan görürüz herhalde.
dolayısıyla hannah'yı da görürüz diye düşünüyorum.
babası yine ziyaret eder muhtemelen arada bir.
bir de flashbackler olur herhalde.
  • blatta hiberna  (15.10.20 18:18:02 ~ 18:18:24)
1-İstanbullu Gelin
2- Dexterı ben de çok severdim baya da izledim ama nerde bıraktığımı hiç hatırlamıyorum. oğlu falan olmuştu sanki onu büyümüş falan görmek isterim. Polis kız kardeşi kesin olmalı.

  • dedim ben sana  (15.10.20 18:25:10)