[]

Düşünüyorum karar veremiyorum

Merhaba

Kayınvalidem köyünde. Bu ay sonu dönmek istiyor. Eşim de gidip biz alalım, biraz da hava değişimi olur dedi. Ama karar veremiyorum.

Çünkü;

Kayınvalidem yüzünden geçtiğimiz yıllarda boşanmanın noktasına gelmiştik. Bir daha onun için hiçbir şey yapmam demiştim. Hem vicdan yapıyorum hem de çocuk için de birkaç günlük köy tatili iyi gelir, eşim de çok çabalıyor artık. Çabasına da bir karşılık olur diye düşünüyorum ama gidip, yine aynı stresi yaşamak geriyor. Aklını başına da almış olabilir kayınvalidem ama ya beni yine gerer diye düşüncelerdeyim. Bir de dönüş yolu 14 saat aynı arabada nasıl olur bilmiyorum.

Ne yapsam acaba?

 
Eşinin hatırına bir şans daha ver,hme bu yolculuk bundan sonrası için doğru karar vermene de yardımcı olur.


  • John Bloor  (15.10.20 13:35:28) 
Köyüne nasıl gittiyse öyle dönsün. Şans verme işini daha uygun bir şekilde yaparsınız bence.


  • ruhen hastayim ben  (15.10.20 15:33:12) 
14 saati kendim için bile gitmeyebilirim. Az değil.


  • jazzabel  (15.10.20 16:10:36) 
Kaygımı biliyor ve bir daha tekrarlanmayacağını söylüyor.

Daha önce de konuşuyordu güya ama pek bir hakimiyet kuramıyordu.

Ama haklısınız, şans başka türlü de verilir.
  • makarnacanavari  (15.10.20 16:46:49) 
Bir daha onun için hiçbir şey yapmam demişseniz bir daha onun için hiçbir şey yapmamak gerektiğine inananlardanım. sözünüzün arkasında durmamak, tükürdüğünü yalamak her zaman sonrasında sıkıntı olur.

ama sizin ikili ilişkinizi bilemem. sonra sorun olmaz diyorsanız gidip alın, sevaptır.
  • yargin  (15.10.20 17:21:14) 
Yolculuk sonrası kendi evinde kalacaksa 14 saat bir yolculuğu kaldırabilirsiniz bir şekilde alttan alarak vs. Ama sizde kalacaksa almaktan çok getirip getirmemeyi daha çok düşünmek gerekiyor gibi.


  • mobydick  (15.10.20 19:20:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.