[]

yüz liraya önerebileceğiniz en iyi kulakiçi kulaklık hangisi

soruyorum size, hangisi :)
merhaba, cep telefonu için uyumlu olan yani mikrofon ve ses açıp kısma özelliklerini taşıyan, ucuz ama kaliteli bir kulaklık arıyorum. var mı?
önceliklerim, bass denilen şeyden nefret ediyorum. vivaldi chopin dinleyeceğim. temiz ses vermesi gerek.
10 euro gibi komik bir fiyata satılıp temiz ses veren kulaklık arama gafletimi bağışlayın ama param yok diye sanatsız estetiksiz kalmak istemiyorum.

ahan da bunu aldım. amazondan aldım. 128 lira, Xiaomi Çift Sürücülü Type C Mikforonlu Kulak İçi Kulaklık
www.amazon.com.tr

 
Kur farkından dolayı kafanızda sorular varsa yerli malı Hendest'e bir bakın. Ben 25 liralık bir tane (ses tuşu yok bunda) almıştım ve fiyatına göre epey iyi çıktı.


  • ryhmer  (14.10.20 16:43:03) 
JBL C100SIU tavsiye ederim, ses açma kısma tuşu yok maalesef


  • anladespina  (14.10.20 17:11:14) 
ikisi de iyi ama ses açma ve gelen aramayı yanıtlama tuşuna ihtiyacım var.


  • zezari  (14.10.20 18:08:38) 
KZ marka kulaklıklara bakın derim. Bende bir modeli var fiyatına göre salak saçma güzel bir kalitesi var.

audiobudget.com

Şu sitede çinde üretilen ucuz lakin kaliteli olduğu iddia edilen kulaklıklar inceleniyor.

(Kz'ler stüdyo/sahne in ear kulaklık tiplerini klonluyor genelde şekil itibari ile shure tipinde. Ama üzerinde telefon kontrolü opsiyonu var çoğu kulaklığında)
  • hedep  (14.10.20 19:44:17 ~ 19:45:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.