[]

kaplama diş fiyatları ne kadar

bir de 20 yaş dişine kaplama olur mu? benim normal hiçbir şey olmadan çıkmıştı ama çürüdü galiba. çekerler mi naparlar bilemedim.
 
20 lik dişe işlem yapmıyoruz demişti dişçi çekmişti kökü normal olmuyormuş sanırım benzer birşeyler demişti.


  • basond  (13.10.20 20:43:45) 
20 yaş dişi kaplanmaz, direkt çekilir :-)


  • ankara06  (13.10.20 20:49:59) 
bilgi olsun diye söyleyeyim, 2 hafta önce 500 tl’ye yaptırdım özelde. devlet ağız ve diş sağlığı merkezleri pandemi sebebiyle acil vakalar dışındaki vakalara bakmıyor diye biliyorum. geçmiş olsun.


  • someonewalksalone  (13.10.20 21:01:40) 
Kaplama yapılabilir gibiyse yapılır. 400-2000 tl arası değişir. materyal ve kliniğe göre. Çekilmek zorunda değilse ağızda kalması avantajdır.

Kökü normal olmuyor demeyelim de kökü farklı olabiliyor. Çok değişik dişler her insanda.
  • bir ileti paylastim  (14.10.20 01:23:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.