Her sabah kusan ev arkadaşı

Ev arkadaşım her sabah dişlerini fırçalarken kusuyor.
Sigara ictiginden olabilir mi?
Yoksa dilini temizlerken fırçayı çok mu ileri sokuyor?
Her iki ihtimalde de yanlış bir şeyler var
Bilinçsiz ise hastalık.
Bilerek kusuyosa da insan kendine neden bunu yapar?
Anlamadım ve sormaya da çekiniyorum.

Edit: bir kere olan bir şey değil, her sabah.
Haftada 7 gün

bana dilimi temizlerken oluyordu bi ara, gag refleksini durduramıyorsa kusar normal

  • nahtoderfahrung  (13.10.20 20:32:03 ~ 20:32:21)
kusuyorsa sigarayla ne ilgisi olabilir anlamadım.

belki dediğiniz gibi dilini temizlerken öğürüyordur, siz kustuğunu sanıyorsunuzdur.
olabilir mi?
  • blatta hiberna  (13.10.20 20:33:35)
Stres?

  • ekşi duyuru sever  (13.10.20 20:40:46)
diş macunu bende de öğürme hissi yaratıyordu.

  • ankara06  (13.10.20 20:43:00)
Vesveseli ise titizlik diyerek artık kendine zarar veriyor olabilir.

  • Erva  (13.10.20 20:47:40)
20 lik disi var mi diye sorun? Ordan biraz ipucu olur. 20lik disler cok cabuk curur, temizligi iyi yapilamadigindan, arkadasiniz o disleri temizlemek icin fircalarken biraz fazla kasiyor olabilir haliyle dis macunu yutuluyor ister istemez

  • speedy  (13.10.20 21:16:18)
Bulimik olmasın?

  • boray eris  (13.10.20 21:17:50)
sabah fırçalarken oluyorsa fırçayı çok arkaya götürüyordur. ben de biraz arkaya götürünce kusmuyorum ama öğürüyorum. dilini temizlemeden önce sağa sola hareket ettirsin iyice. sonra temizlesin. büyük ihtimalle kusmayacaktır.

  • rose parks  (13.10.20 23:44:35)
fırçalarken kustuğuna emin misiniz?
korkutmak gibi olmasın ama sabah kusmaları kafa tümörlerinde görülebilen bir durum.

  • bass solo take one  (14.10.20 00:40:45)
cinsiyet vermemişsiniz, ne kadar süredir devam ettiğini de söylememişsiniz ama kadınsa ve 2-3 aydır böyleyse hamile olabilir kendisi.

  • kibritsuyu  (14.10.20 10:22:10)
diş fırçası ile dilini temizliyorsa fırçayı çok arkaya götürüyor olabilir. dil temizleyicisi alsın bir tane.

  • inheritance  (14.10.20 11:15:40)
bulumik olabilir; eğer günün başka zamanlarında da kendini kusturuyorsa ve siz sadece sabahkini farkediyorsanız. ama bulimia'da yemek yedikten sonra kustuklarını biliyorum. sabah kahvaltıdan sonra fırçalıyorsa belki.

  • nonik  (14.10.20 11:42:54)