Aldo ayakkabıları cidden o kadar kötü mü?

Aldo Shoes’den bir ayakkabı beğendim, gidip gelip bakıyorum. Şikayetvar.com’da hakkında çok fazla şikayet var ürünlerin kalitesizliğiyle alakalı. Birisi çıksın da yok hayır gayet kaliteli desin diye bekliyorum. Var mı aranızda Aldo Ayakkabıları övecek birisi?

Sanırım aldo’dan bir adet topuklu ayakkabım var. Kalıpları yarım ölçü dar diye kalmış aklımda. Onun dışında bence rahat.

  • ruhen hastayim ben  (13.10.20 18:21:13)
kötü evet. deri ayakkabılar kağıt gibi. 3 sene önce alıyordum. indirim olduğunda çok ucuza, 129 tl'ye ayakkabılar varken 5-6 tane aldım. 1 sene boyunca çevire çevire kullandım. ondan sonra hiç almadım. ondan sonra 400-600 lira civarına massimo dutti ayakkabılar aldım, senelerdir kullanırım, gelecekte de uzun süre kullanacağım.

özetle; indirimli fiyatına göre iyi ama sezondaki 300-400-500 tl fiyatına göre berbat.
  • stewie  (13.10.20 18:23:41 ~ 18:24:19)
Boktan marka.

  • cooperr  (13.10.20 18:58:44)
parasinin hakkini veren bir marka degil,

ic taban yastigini o kadar ince koymuslar ki, bir sure giydikten ssonra taban yuzeyindeki delikler ayakkabinin icinden belli oluyor. MP (mahmutpasa) den alinan ayakkabilarla benzer kalitede
  • exlibris  (13.10.20 19:32:59)