[]

PTT yurt disi gonderi takibi sorunu

Neden barkodu her girdigimde "hatali barkod" uyarisi aliyorum ?
 
çin'den geliyorsa, ilk barkod değişiyor. bunu da track17 sitesinden bakabilirsiniz.


  • iddaaci  (13.10.20 17:10:00) 
Aslında Hollanda'dan geliyor hocam, NL kodlu barkod.


  • Avoiding The Puddle  (13.10.20 17:30:26) 
Baktım, taşıma hlinde görünüyor, teşekkürler hocam.


  • Avoiding The Puddle  (13.10.20 17:32:50) 
Hallolmuş ama not düşeyim, PTT'nin kendi sitesindeki takipte çok sık şekilde hatalı barkod diyor, edevlet'te ptt kargo takip sekmesinden bakınca gösteriyor güzelce. Neden bilemiyorum ama bir süredir böyle.


  • whoosie  (14.10.20 09:20:02) 
Zaten ben de bu sorundan ötürü bu başlığı açmıştım whosie hocam.


  • Avoiding The Puddle  (15.10.20 11:58:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.