[]

çocuğunuzu okula yollayacak mısınız / yollar mıydınız?

malum yüzyüze eğitim başladı okullarda. ilkokula giden çocuğunuzu okula yollayacak mısınız / yollar mıydınız?
 
yolladım bile.

özel okul. tedbirleri tatmin edici. çocuk mart'tan beri evin içinde patladı. zaten haftanın iki günü okul, üç günü yine canlı ders olacak. gitsin bari iki gün arkadaş görsün, sınıf görsün, azıcık koşup oynasın.

ilkokul 3.
  • kibritsuyu  (13.10.20 13:53:48) 
çocuğum yok ama yeğenim var.. psikopata bağladı 7 yaşındaki çocuk. doğru dürüst yaşıtlarıyla görüşmedi kaç aydır. açacaklarsa açsınlar gözlerim ağrıyor bilgisayara bakmaktan diyor :) bence bizden daha çok ihtiyaçları var arkadaşlarını görmeye ve yüz yüze eğitime.


  • jepa  (13.10.20 14:05:50) 
Benim çocuklar daha büyük, henüz sadece sınav için okula gidecekler. Ama başlasa mecbur gönderirim.


  • SiyamkedisiZorro  (13.10.20 16:01:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.