ttnet 8mbit

merhabalar. bugün ttnet çağrı merkezinden aradılar. "bizimle 2 yıllık sözleşme daha imzalayıni 5 ay boyunca 15 lira ödeyin ondan sonra da normal ücrete geri dönün (49 lira) biz de sizin internetinizi 1 mbit' ten 8 mbit'e yükseltelim" dediler. bu kampanya şu anda gerçekten çok cazip görünüyor. şimdi soracağım soru şudur; bu işin bana girecek bir kısmı var mıdır? yani parasal anlamda. genelde hani biz alışmışız ya güzel bir kampanyanın altından bir "ats2" çıkmasına. bu kampanyanın altından da bir "ats2" çıkar mı? ne diyorsunuz yapayım mı bir çılgınlık? olsun mu internetim 8mbit? aranızda bunu yapanlar var mı? çok teşekkürler şimdiden...

15gb kotası var onun. aşınca 512kbit'e iniyor hız.

  • lemmiwinks  (13.05.10 13:52:07 ~ 13:52:18)
hala deniyorlar ya ben ona şaşıyorum. ceza almaları lazım bu tutumları yüzünden.

  • ozdek  (13.05.10 14:21:29)
peki 8 mbit te kaç kb ile download yapılabiliyor? 512 de kaça düşüyor bu download hızı?

  • zopcuk  (13.05.10 15:38:18)
7aydır kullanıyorum. ilk defa bu ay hızımı düşürdüler. çok kötü oldum. youtubetan video izlemek bile kasıyor. ama bu aya kadar çok faydasını gördüm. hızım hiç düşmedi. downloadum aylık 80gbı buluyordu. Oturduğun muhitle ilgili eğer çok fazla internet kullanım yoğunluğu yoksa hızını düşürmüyorlar. ben yeni bir sitede oturuyorum. site dolmaya başladıkça internet kullanımı arttı ve benim net ondan düştü 512ye. bu gibi durumları göz önüne al.

  • imo  (13.05.10 15:40:03 ~ 15:40:36)
oturduğum muhit ful öğrenci ya. muhtemelen keserler acımazlar bana.

  • zopcuk  (13.05.10 15:58:15)
8mbit ile 600kb/sn ile 800kb/sn arasında bir hıza sahip olabilirsin. 512k'ye düşersen 45-50kb/sn ile indirirsin. 1mbitten bile yavaş.

  • sutlu nescafe  (13.05.10 19:34:06)