[]

Şu Pantolonu Beğendim

Ama farklı görüşler de almak istiyorum. Nasıl?

www.mavi.com


 
Mavi yeni bir kesim mi çıkarmış, güzele benziyor rahat bir kesim. Bu tarz için yine mavinin marcus kesimini deneyebilirsin


  • freebird5406_2  (13.10.20 12:16:49) 
bu model Hunter modeli ile hemen hemen aynı diyebilirim. ikisi arasında seçim yapmak gerekirse kesinlikle hunter ı tercih ederim. çünkü paça yapısı hem bot hem sneaker tipi ayakkabılar için çok uygun. nispeten bu modelde baldır kısmı biraz daha bol ve paça kısmı kısmen dar. bu sebeple torbalaşıyor ve bot tarzı ayakakabılarda boy üzerine toplanıyor.

kesinlikle internetten almayın modelden modele kalıp farkediyor. normalde 32 giyen ben hunter da 30 giyiyorum. düz kesim olduğu için paça boyu sorun olmuyor istediğiniz gibi yaptırabiliyorsunuz.

genel olarak mavinin kotları kaliteli gözükür. fakat ömrü kısadır. 2 sene içinde, baldırınız geniş ise ağ kısmında veya diz ile kasık arasındaki bölgeden yırtılmalar başlıyor.
  • janavarorion  (13.10.20 12:23:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.