[]

AH Eskiler - HBB Müzik

HBB kapanmadan önce sürekli aynı müzikleri döndürüyordu. Neydi bunlar
Yarışmamsı gibi olsun diye, şarkı aklına gelen varsa yazılmamış eklesin. Kişi başı bir şarkı.
yazılanlar yazılmasın. Hadi kolay gele :)
Şarkıları buraya ekleyecem toplu liste olacak :)
sevgiyle kalın, animeyle kalın, bol su için.

Enya- Only Time ile başlatıyorum.
Dire Straits- brothers in arms

 
Kuschelrock şeklinde arama yaparsanız alayını çok rahat bulursunuz o dönem tüm radyo, bar ve jenerik müzikleri bu albümlerden seçiliyordu. dönemin popüler şarkıları diyebiliriz .


  • janavarorion  (13.10.20 11:57:32) 
@janavarorion araştırırsam büyük ihtimalle bulurum, amaç eğlence kafa dağıtma


  • hitsumo  (13.10.20 12:06:43) 
O zaman Dire Straits- brothers in arms


  • janavarorion  (13.10.20 12:31:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.