[]

İngilizceyi advanced seviyeye taşımak

Günlük konuşmada, yurtdışında falan ( çok spesifik bir konu olmadıkça) herhangi bir sorun yaşamıyorum. İelts puanım 7.5 fakat İngilizcemi daha rahat ve akıcı konuşacak duruma getirmek istiyorum. Var mı tavsiyesi olan ?
 
konuşma için pratik, pratik, pratik...


  • kalifiye balta sapi  (13.10.20 11:36:02) 
Türkçe pratik bile yapamıyorum son 5 aydır @kalifiye. Ama haklısın


  • ismim ibrahim  (13.10.20 11:45:24) 
Etkili Pratik İngilizce sitesinin Advanced konuşma kursu, uzun cümleler kısmında zorlanıyor olabilirsiniz.


  • kaset  (13.10.20 12:17:21) 
ingilizce bilen sevgili


  • baldur2  (13.10.20 12:37:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.