Lanet Olası İşe Giriş Muayenesi

Bir türlü çıkamadım işin içinden, bir bilen yok mu?

Hastaneyi arıyorum randevu alacaksınız diyorlar, MHRS'ye bakıyorum randevu tarihlerinin hepsinde "18 yaş ve altı hastalara bakmaktadır" yazıyor. Bunun haricinde randevu yok, bazı hastanelere ait hiç randevu tarihi yok, şimdi ben nasıl alacağım bu heyet raporunu?

Yer: Bursa

18 alti hastalara bakMAmaktadir diyor olmasin? MHRS de 18 yas ile ilgili gordugum tek uyari bu oldu bugune kadar.

  • robokot  (13.10.20 00:07:31)
Hayır, "18 yaş altı hastalara bakmaktadır" yazıyor.

  • depresif genc  (13.10.20 00:08:28)
Hangi branstan randevu almaya calisiyorsun?

  • robokot  (13.10.20 00:09:08)
"Sağlık Kurulu" branşından.

  • depresif genc  (13.10.20 00:09:32)
Ha bu arada randevu olmayabilir evet, her gun yeni randevular tam olarak saat 4 (ya da 5 emin degilim bulamazsan ikisini de dene) acilir, yani MHRS de bir sonraki randevu alinabilecek gunun kayitlari acilir o saatte. O zaman bir refresh yaparsan yeni randevularin oldugunu gorursun. Yavas yavas tukenir tabii o randevular.

  • robokot  (13.10.20 00:10:50 ~ 00:11:20)
hocam gidiyosun bi devlet hastanesine, aile hekimliği miydi neydi o bölümden randevu alıp 15 dakikada hallediyorsun. çok kasma. ben şişli etfalden halletmiştim.

  • biseysorucam  (13.10.20 00:11:06 ~ 00:11:57)
Özel sektör mü? Öyleyse sağlık kurulu raporuna gerek yoktur. Sırf bu iş için çalışan poliklinikler var. Orada muayene olmanı kabul etmiyorlar mı?

  • glamdr1ng  (13.10.20 00:11:25)
Tam teşekküllü devlet hastanesi diyor maalesef, yoksa uğraşmam özele gider yaptırırım.

  • depresif genc  (13.10.20 00:12:06)
bu arada başakşehire yakınsan çam ve sakuraya git hayvan gibi hastane en güvenli devlet hastanesi bence istanbuldaki

  • biseysorucam  (13.10.20 00:14:08)
işe giriş için heyet raporu mu istediler? normalde (covid öncesi) işe giriş raporu için sabahtan gidip kayıt açtırıp branşları tek tek gezip muayene olduktan sonra aynı gün raporu alıp gidiyordunuz. heyetle bir işiniz yoktu. heyet raporu (engelli, maluliyet vb) alacak olanlar randevu gerekiyordu. şu an covid nedeniyle heyet raporlarını sadece çocuklara veriyorlar büyük şehirlerde.

alternatif olarak özel hastanelere bakabilirsiniz. işe gireceğiniz yerin anlaşmalı olduğu bir hastane varsa çok uğraşmadan 100-200 lira bi maliyetle kolayca alabilirsiniz.
  • hadsafhada  (13.10.20 00:16:19)
heyet raporu değildir istedikleri. iyi sorun.

  • prodeq  (13.10.20 11:10:55)