ssd ve monitor almayı düşünüyorum.

hali hazırda 256 gb samsung evo 850 kullanıyorum. memnunum. fakat oyun için 1 tb'lik ayrı bir ssd almayı düşünüyorum. anakartımda m2 girişi yok. sata3 var.

ne tavsiye edersiniz? sandisk'in fiyatı uygun fakat samsung mu alsam diye düşünüyorum. aralarında neredeyse %50'ye yakın fiyat farkı var.

monitore gelirsek, şu an çok eski bir monitor kullanıyorum. full hd zamanlarından kalma. bunu 2. ekran yapıp, yeni monitoru ana ekran yapcam. ekran kartım rx 580. displayport girişi mevcut. eski monitorü hdmi üzerinden bağlamayı düşünüyorum.

yeni monitoru oyun ve video için kullanacağım. kullandığım oda çok fazla güneş ışığı alıyor ve şu an kullandığım ekran çok parlıyor. parlamayan, 75hz ve üzeri, maksimum 25 inch, tepki süresi oldukça düşük bir monitor bakıyorum.

toplam bütçe 3000 tl. tavsiye ve yardımlarınız için teşekkürler.

en az 144hz bir monitör almanızı tavsiye ederim. Amazon prime day’de muhtemelen çok iyi bir monitör düşürebilirsiniz o fiyata

  • jamiro  (11.10.20 18:42:31)
ssd konusunda yardımcı olabilirim. ssd,ram, işlemci fanı vb ürünleri satıyorum. özelden yazarsanız yardımcı olabilirim.

  • outis2  (12.10.20 01:54:19)