Oturma odasina koltuk

Yillardir degistiremedigimiz aile evi koltuklarini degistirmeye yeltendik. Markali, efendim alfemo, istikbal vs de oturulabilir bi set on bin ortalama
Neden araci koyuyosunuz izmir karabaglar da efendim ankarada direkt uretenlerden alin diyenler var.
Benim endisem kalitesi, sungeri terletmesjn, yayi cokmesin isterim uzun sure. Ne markalilarda ne uretici de icerik bilme sansi var.

Alip memnun kaldiginiz markalar var mi? Ya da gercekten ureticiye gitmek mi gerekli?
Cok tesekkurler deneyimlerinizi paylastiginiz icin

Ankarada sitelerde mobilyacılar ama artık hiç de uygun fiyatlı değil. Biz 5 sene önce alfemomun alaçatı modelini aldık, kumaşı leke falan tutmuyor 5 senedir de üzerindeyiz, gayet memnunum. Annem benim koltukları çok beğendiği için aynı modelin farklı kumaşlı olanı aldı. Hatta o renk daha güzeldi ama bence kumaşı benimkiler kadar iyi değil. Bütçeniz zorlanıyorsa teşhir ürünlerine de bakabilirsiniz.

  • curukturpkokusu  (10.10.20 20:48:10)