[]

İptal ettiğim kredi kartını kullanmaya devam edebilir miyim?

Elimde bir kredi kartı var ve son kullanma tarihine daha çok var.
Fakat bunu iptal ettirmiştim, bir ödeme için lazım oldu.

Arayıp açtırabilir miyim hemen?
Yoksa yeni kartın gelmesini mi beklemek zorundayım?

 
Yeni çıkarmanız lazım. İptal edilen kredi kartını tekrar aktive etme diye bir şey yok.


  • synthetic a priori  (09.10.20 22:35:25) 
bonus piu için kartın gelmesini beklemeye gerekyok anladığım kadarıyla. acil lazımsa o denenebilir. iptal edilen kartın geri dönüşü yok.


  • sutlu nescafe  (09.10.20 22:51:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.