[]

türk telekom taahhüt cayma bedeli ne kadar çıkar tahminen?

24 aylık taahhüdüm 25 gün sonra bitiyor, bende şimdiden bozup turk.net'e geçtim de sanırım taahhüt cayma bedeli diye bir olay çıkaracaklarmış başıma. nette araştırdım 300-400 gibi astronomik rakamlar gördüm de şaka mı bu acaba? zaten çok uğraşsam tüketici hakem heyetinden işi kotarıyorum sanırım ama uğraşmak istemiyorum açıkçası. cayma bedeli tahminen ne gelir sizce?




 
Hattınıza tanımlanan bir aylık indirim tutarı ne ise o çıkar.


  • elorelia  (09.10.20 17:39:22) 
25 gunluk taahhut suresinden bir sey cikmaz. en fazla son faturaniz paketinizin taahhutsuz tutari uzerinden gelir.


  • uuth  (09.10.20 17:56:52) 
Son ayın içinde kanunen bir ceza bedel çıkmaz, istediğiniz yere geçebilirsiniz. Bunu arayıp türkk telekomdan da öğrenebilirsiniz ama kesin bilgi.


  • John Bloor  (09.10.20 17:59:54) 
bize 1 yıllık cayma bedeli 1300 TL çıkarmışlardı.


  • lostys  (09.10.20 20:16:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.