Efes fb

Suanki maci izleyen var mi? Ergin ataman neden boyle asiri takintili davraniyor. Micic igrenc oynadi ilk saniyeden itibaren. Ilk ceyrek bitmeden cikarir bi daha da asla oyuna almazdim koc olsam. Butun mac oynatti. Ilk macta da abuk subuk takima yenildi. Noluyor bu adama sampiyonken nasil birden bu hale geldi kadroda degisiklik de yok pek. Bugrahani son ceyrek sokup deneyip geri cikarcagna ilk ceyrekten itibaren yavas yavas oynatabilirdi igrenc micic yerine. Kokoshkov tum adamlarini kullanip verim alirken erginin ezvere oynatiyor gibi bir hali var

bu maç simon dışında bütün efes oyuncuları felaket oynadı, ergin ne yapsın? beaubois, micic felaket üçlük attı. singleton oynamadı bile, anlayamadım sakatlıgı var sanırım. bugrahan girer girmez saçma sapan toplar kullanıp blok yedi. düşün ki maçın en önemli hücumunda dogusu oynatmak zorunda kaldı efes.

  • monicapp  (08.10.20 22:29:10)
Peki neden ligi gecen yol sonuncu bitiren takima yeniliyor acik ara eze eze sampiyon olan takim. Gecen yil bile degil yarim yil civari boslukvar arada kadro da cok benzer oyunclukmi dusmus bu vakitte?

  • kushkush  (08.10.20 23:06:51)
efes daha tempoyu yakalayamadı.
ikinci olarak larkin de yok.
üçüncü olarak micic takımın lideri. micicsiz olmayacağı mesajını verdi sanırım.

ben de sinir oldum. 2 haftadır tokatlıyorlar.

ama maçları takibe devam edeceğim geçen seneki seviyeye ulaşmamaları için bi neden göremiyorum.
  • megacracker  (09.10.20 00:28:20)
tek guard micic oldugu icin.

  • baldur2  (09.10.20 00:29:29)